ସାପ କାମୁଡ଼ା ରେ ଦୁଇ ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀ ମୃତ

351 0

“ଅନୁଗୋଳ – (ମହେଶ ଭୋମରାଜ)ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା ବେନ୍ତପୁର ଗାଁରେ ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଦୁଇ ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ବେନ୍ତପୁର ଗ୍ରାମର ସୁମନ୍ତ ସାହୁଙ୍କ ୧୨ ବର୍ଷୀୟା ଯାଆଁଳ ଝିଅ ରୋଜାଲାନି ସାହୁ ଓ ସୂଜାତା ସାହୁ ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ସାପ କାମୁଡି ଥିଲା । ସେମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରା ଯାଇଥିଲା  ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପର୍ଣ୍ଣ ହେବାରୁ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ କଟକ ନେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।

ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରେ ବେଳେ ବାଟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତ୍ଯୁ ହୋଇଥିଲା । ଏଭଳି ଘଟଣାରେ ସମଗ୍ର ବେନ୍ତପୁର ଗାଁରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି ।

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Related Post

ସାରସ୍ୱତ ସାଧକ ଡଃ: ମଙ୍ଗଲୁ ଚରଣ ବିଶ୍ୱାଲଙ୍କୁ ବରଗଡ ଠାରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

Posted by - January 12, 2022 0
ବରଗଡ/ଅତାବିରା;ଏକା ଧାରରେ ଜଣେ ମାଁ ମାଟି ସମ୍ବଲପୁରି ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର କବି,କାହାଣି ଲେଖକ,ନାଟ୍ୟକାର,ଔପନ୍ୟାସିକ,ସମ୍ବଲପୁରି ଭାଷାର କର୍ଣ୍ଣଧାର,ସୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସମ୍ବଲପୁରି ଫିଲ୍ମ ଭୁଖାର ଲେଖକ,ଆକାଶବାଣି ଗିତିକାର,ସମାଜର ବେଦନା ଚେତନା…

ପାଟଣାଗଡ଼ ବିଧାୟକଙ୍କ ଭଇଁସା ଗ୍ରାମ ପରିଦର୍ଶନ ଓ ରୋଷେଇ ଗୃହ ଉଦ୍ଦଘାଟନ

Posted by - November 9, 2021 0
ପାଟଣାଗଡ଼:(ତାପସ ରଞ୍ଜନ ବେହେରା) ପାଟଣାଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଭଇଁସ ଗ୍ରାମ କୁ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେର ସୋମବାର ଦିନ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଗ୍ରାମରେ ରହିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା…

Leave a comment

Your email address will not be published.