Breaking News
10:45 pmଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର ରଥରୋଡରେ ପୁଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବଡ଼ଭାଇକୁ ହାଣିଲା ସାନଭାଇ। ଖଣ୍ଡା ଆକ୍ରମଣରେ ବଡ଼ଭାଇ ଗୁରୁତର। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି। 10:44 pmଭୁବନେଶ୍ବର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିରାଜ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ। ୬୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ବିରାଜ ଦାସ। କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। 10:43 pmରକ୍ଷକ ସାଜିଲା ଭକ୍ଷକ ମାମଲା : ଶିଶୁ ‌‌‌ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲାରେ କନଷ୍ଟେବଳ ରଜନୀକାନ୍ତ ଗମାଙ୍ଗୋ ଗିରଫ 12:38 amଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ନାରାୟଣପାଟଣା ବ୍ଲକରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସିଆରସିସି ଏସ କିଶାନ କୁମାର। ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଗିରଫ 12:36 amପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସାମ୍ନାରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ,ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼,ଗୁଳମାଡ଼ରେ ଶ୍ରୀଲୋକନାଥ ସେବାୟତ ଗୁରୁତର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନବୀନ ନିବାସରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟୁଛନ୍ତି ବିଜେଡି ନେତା; ନିର୍ବାଚନରେ ପରାଜୟ ବରଣ କରିଥିବା ନେତାମାନେ ବି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛନ୍ତି

1009 0

Related Post

ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଚାର ଲାଗି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନିୟମାବଳୀ ଜାରି କରିବାକୁ ନିର୍ବାଚନ କମିସନ୍‌କୁ ନୋଟିସ୍‌

Posted by - February 10, 2019 0
ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ନିର୍ବାଚନ କମିସନ୍‌(ଇସି)ଙ୍କୁ ‘ସେଣ୍ଟର୍‌ ଫର୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟେବିଲିଟି ଆଣ୍ଡ୍‌ ସିଷ୍ଟମ୍‌ ଚେଞ୍ଜ(ସିଏଏସ୍‌ସି)’ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଆଇନ୍‌ଗତ ନୋଟିସ୍‌ ଜାରି କରାଯାଇଛି। ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌,…

ବ୍ୟାସନଗରରେ କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ସିନେମା ଦେଖିଲେ ଜିଲ୍ଲାର ଶହଶହ ବଜରଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା

Posted by - March 21, 2022 0
ଯାଜପୁର :(ଆନନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ )ବ୍ୟାସନଗର ସ୍ଥିତ ଜଗନ୍ନାଥ ଫିଲ୍ମୀ ହଲରେ କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ଫିଲ୍ମୀ ଦେଖିଲେ ଜିଲ୍ଲାର ଶହଶହ ବଜରଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା । ପ୍ରକାଶ ଯୋଗ୍ୟ…

Leave a comment

Your email address will not be published.