ପିପିଲିରେ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ୍ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା ! ଗିରଫ ହେଲେ ପିପିଲି ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀ

908 0

ପୁରୀ:ଗିରଫ ହେଲେ ପିପିଲି ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀ । ଗତକାଲି ପିପିଲିରେ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ୍ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ମହାରଥୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପିପିଲି ପୋଲସ୍ମହାରଥୀଙ୍କ ନାଁରେ ପୁଲିସ୍‌ ବହୁ ସଙ୍ଗୀନ ଦଫା ଲଗାଇଛି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦଫା ୩୦୭, ୩୫୩, ୩୪୧, ୩୩୨, ୧୪୭, ୧୪୮, ୧୪୯ ଏହାସହ ଦଫା ୧୭୧ (ବି), ୧୮୬ ଏବଂ ଲୋକ ପ୍ରତିନିଧି ଆଇନ ୧୨୩ ମହାରଥୀ ନିଜେ ଗୋଡ଼େଇ ପିଟିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଫାର୍ମ ହାଉସ୍‌ରେ ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ମହାରଥୀ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ନେଇ ନିଜେ ଫ୍ଲାଇଂ ସ୍କ୍ୱାଡ୍‌ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍‌ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

Related Post

ଏ.ଆଇ.ଏସ୍‌. ଏଫ୍‌. ପକ୍ଷରୁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ବେରୋଜଗାର ଦିବସ ପାଳିତ

Posted by - September 17, 2020 0
ଭୁବନେଶ୍ୱର, ତା ୧୭ା୯ : ଏ.ଆଇ.ଏସ୍‌.ଏଫ୍‌. ପକ୍ଷରୁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ବେରୋଜଗାର ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଃଶୁଳ୍କ ବିଜ୍ଞାନ ସମ୍ମତ ସାର୍ବଜନୀନ ଶିକ୍ଷା, ସମସ୍ତ କର୍ମକ୍ଷମକୁ କର୍ମନିଯୁକ୍ତି…

ବିଡିଓଙ୍କ ପାଦତଳେ ପଡ଼ି ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ନ୍ୟାୟଭିକ୍ଷା ଘଟଣା:- କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଯୋଗାଣ ମନ୍ତ୍ରୀ

Posted by - May 15, 2020 698
ଭୁବନେଶ୍ଵର :ନିଜ ହକରୁ ବଂଚିତ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଗୁହାରି ଜଣାଇବାକୁ ଆସି ବିଡ଼ିଓଙ୍କ ଗୋଡ଼ତଳେ ପଡିବା ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ସୂଚନା…

Leave a comment

Your email address will not be published.