Breaking News
11:30 pmରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ‘ଡ୍ରିଙ୍କ ଫ୍ରମ ଟ୍ୟାପ’କୁ ବିଶିଷ୍ଟ ଅର୍ଥନୀତିଜ୍ଞ ତଥା ୨୦୧୯ ନୋବେଲ ବିଜେତା ମାଇକେଲ କ୍ରେମ ଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା 11:26 pmହକି ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପୋଜିସନ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌: ରାଉରକେଲାରେ ଭାରତ ୫-୨ରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାକୁ ହରାଇଲା 11:24 pmନୂଆପଡ଼ା: ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ତରବୋଡ଼ ଫାଣ୍ଡି ଦଲ୍ଲିପଡ଼ା ଠାରେ ଆଜି ବାଇକରେ ଲିଫ୍ଟ ଦେବାରେ ବିଲମ୍ବ କରିବା ସହ ସାମାନ୍ୟ କଥାକୁ ନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼; ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାରେ ଭର୍ତ୍ତି, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ 11:23 pmଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିକ୍ରମା ପ୍ରକଳ୍ପ ଆଗାମୀ ୩ ମାସରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ: ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ 11:18 pmପିଏଚଡି କରିଥିବା କରିଥିବା ସରକାରୀ କଲେଜ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ତିନୋଟି ଆଡଭାନ୍ସ ଇନକ୍ରିମେଣ୍ଟକୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗକୁ ଝଟକା ,ଜାନୁଆରି ୭ର ଏପରି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଆଇନ ଅନୁସାରେ ଗ୍ରହଣୀୟ ନୁହେଁ:-ହାଇକୋର୍ଟ

ବରଗଡ଼: ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ପାଇକମାଳରେ କେନ୍ଦ୍ର କୃଷିମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ତୋମର ଓ କେନ୍ଦ୍ର ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ବିନୀ ବୈଷ୍ଣବ

32 0

Related Post

ବିଜେଡ଼ି ର ୬୩ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନ : ବ୍ରହ୍ମପୁର- ବିକ୍ରମ କୁମାର ପଣ୍ଡା ଛତ୍ରପୁର- ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଗୋପାଳପୁର- ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଦିଗପହଣ୍ଡି- ସୂର୍ଯ୍ୟନାରାୟଣ ପାତ୍ର ମୋହନା- ପୂର୍ଣ୍ଣବାସୀ ନାୟକ ଚିକିଟି- ଉଷା ଦେବୀ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି- କଲ୍ୟାଣୀ ଗଜପତି ନବରଙ୍ଗପୁର- ସର୍ବେଶ୍ବର ଦାନି ଉମରକୋଟ- ସୁବାସ ଗଣ୍ଡ ଝରିଗାଁ- ଡାବୁଗାଁ- ମନୋହର ରନ୍ଧାରି କୋଟପାଡ- ପଦ୍ମିନୀ ଦିଓ୍ବାନ ମାଲକାନଗିରି- ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା- ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାକା ନୂଆପଡା- ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଢୋଲକିଆ ଖରିଆର- ଲାଞ୍ଜିଗଡ- ଜୁନାଗଡ- ଦିବ୍ୟଶଙ୍କର ମିଶ୍ର ଧର୍ମଗଡ- ଭବାନୀପାଟଣା- ଦୁଷ୍ମନ୍ତ ନାୟକ ନର୍ଲା- ଭୁପେସ ସିଂ କୋରାପୁଟ- ରଘୁରାମ ପାଡଲ ଗୁଣୁପୁର- ରଘୁନାଥ ଗମାଙ୍ଗ ବିଷମକଟକ- ଜଗନ୍ନାଥ ସାରକା ରାୟଗଡା- ଲାଲବିହାରୀ ହିମିରିକା ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର- ପ୍ରଭୁ ଜାନି ଜୟପୁର- ରବି ନାରାୟଣ ନନ୍ଦ ପଟାଙ୍ଗି- କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି- ଅଜୟ ଦାସ ବ୍ରଜରାଜନଗର- ପଦ୍ମନାଭ ବେହେରା ଝାରସୁଗୁଡା- ନବକିଶୋର ଦାସ

Posted by - March 18, 2019 0