ବିଜେପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନ : ସବୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଏବେ ପୂଜା ମଣ୍ଡପ ମୁହାଁ

269 0

Related Post

ପଦ୍ମପୁରରୁ ସତ୍ୟଭୂଷଣ ସାହୁ, ବରଗଡ଼- ନିପନ ଦାସ, ଅତାବିରା- ନିହାର ମହାନନ୍ଦ, ବୀରମିତ୍ରପୁର – ରୋହିତ ଯୋସେଫ ତିର୍କୀ, ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର – ଡା ସି.ଏସ୍ ରଞ୍ଜନ, ବୀରମାହାରାଜପୁର – ବିନୋଦ କୁମାର ପାତ୍ର, ବଲାଙ୍ଗୀର – ନରସିଂହ ମିଶ୍ର, ନୂଆପଡ଼ା – ଘାଷିରାମ ମାଝୀ, ଖରିଆର- ଅଧିରାଜ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ଝରିଗାଁ- ଉଲଧର ମାଝୀ, ନବରଙ୍ଗପୁର- ସଦନ ନାୟକ, ଡାବୁଗାଁ- ଭୂଜବଳ ମାଝୀ, ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼- ଶିବାଜୀ ମାଝୀ, ଧର୍ମଗଡ଼- ଦିଗମ୍ୱର ଧୁରିଆ, ବାଲିଗୁଡ଼ା- ଶିମନ ମଲ୍ଲିକ, ଫୁଲବାଣୀ- କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର କହଁର, କଣ୍ଟାମାଳ- ପ୍ରଶାନ୍ତ ସାହୁ, ଦଶପଲ୍ଲା- ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ, ଭଞ୍ଜନଗର- ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ, ପୋଲସରା- ହରି ଚରଣ ସ୍ୱାଇଁ, କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର- ବିଜୟ କୁମାର ସାହୁ, ଆସିକା- ମନୋଜ କୁମାର ଜେନା, ସାନଖେମୁଣ୍ଡି- ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଜେନା, ହିଞ୍ଜିଳି- ରାମକୃଷ୍ଣ ପଣ୍ଡା, ଗାପାଳପୁର- ଏସ. ଧର୍ମରାଜ ରେଡ୍ଡୀ, ବ୍ରହ୍ମପୁର- ଲିଙ୍ଗରାଜ ଚୌଧୁରୀ, ଦୀଗପହଣ୍ଡି- ବିସ୍ମୟ ମହାପାତ୍ର, ଚିକିଟି- ସୁବାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଉତ, ମୋହନା- ଡା. ଦାଶରଥୀ ଗମାଙ୍ଗ, ଗୁଣୁପୁର- ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଗମାଙ୍ଗ, ବିଷମ କଟକ- ନୀଳମାଧବ ହୀକକା, ଜୟପୁର- ତାରାପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି, କୋରାପୁଟ- କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର କୁଲଦୀପ, ପଟ୍ଟାଙ୍ଗୀ- ରାମଚନ୍ଦ୍ର କାଡ଼ାମ, ମାଲକାନଗିରି- ମାଲା ମାଢ଼ୀ, ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା- ଲକ୍ଷ୍ମୀପ୍ରିୟା ନାୟକ

Posted by - March 19, 2019 458

Leave a comment

Your email address will not be published.