Breaking News
2:05 pmତେଲ ରେଟ କମିବାରୁ କମିଲା ବସ ଭଡା ,ସାଧାରଣ ବସରେ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୩ ପଇସା ହ୍ରାସ, 2:04 pmପାରାଦୀପ ରେ ଫାଟିଲା IOCL ତେଲ ପାଇପ ,ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ରେ ପହଞ୍ଚିଲେ IOCL ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ, ପ୍ରଚୁର ମାତ୍ର ରେ ତେଲ ବହି ପାଣି ରେ ମିଶୁଚି 1:58 pmଭୁବନେଶ୍ବର: ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ବିଧାନସଭା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ଆଜିଠାରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ଆରମ୍ଭ 10:45 pmଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର ରଥରୋଡରେ ପୁଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବଡ଼ଭାଇକୁ ହାଣିଲା ସାନଭାଇ। ଖଣ୍ଡା ଆକ୍ରମଣରେ ବଡ଼ଭାଇ ଗୁରୁତର। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି। 10:44 pmଭୁବନେଶ୍ବର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିରାଜ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ। ୬୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ବିରାଜ ଦାସ। କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି।

ଯାଜପୁର ବଡ଼ଚଣା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ରୋଗୀ ସେବା ଅଭିଯୋଗରେ ନକଲି ଡାକ୍ତର ଗିରଫ

1202 0

ଗତ ୨୧ତାରିଖ ରାତିରେ କଢାଇ ନୂଆଶାସନ ଗ୍ରାମର ନିହାର ସାମଲ ବଡ଼ଚଣା ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଷ୍ଟେଥିଶସ୍କୋପ୍ ଲଗେଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଭଳି ବୁଲୁଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ୱ।ର୍ଡ଼ରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଛାତି ଉପରେ ଷ୍ଟେଥିଶସ୍କୋପ୍ ପକାଇ ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲା । ତେବେ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ଖଇରା ଗ୍ରାମର କିଶୋର ବାରିକ୍ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲେ। ଆଜି ବଡ଼ଚଣା ଥାନାରେ ଏନେଇ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ନକଲି ଡାକ୍ତର ଏମିତି କାଣ୍ଡ କରୁଥିବାବେଳେ ଡାକ୍ତରଖାନାର ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ସେତେବେଳକୁ ନିଘୋଡ ନିଦରେ ଶୋଇଥିଲେ।ଅଭିଯୋଗ ପରେ ନକଲି ଡାକ୍ତରକୁ ପୋଲିସ ଆଜି ଗିରଫ କରିବା ସହ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Related Post

ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ ଅଭିଯୋଗ; ଜିଲାପାଳ ଙ୍କ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ,୨ କର୍ମଚାରୀ ନିଲମ୍ବିତ

Posted by - February 16, 2022 0
ଯାଜପୁର :(ଆନନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ )ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ ଅଭିଯୋଗ ରେ ଯାଜପୁର ଜିଲାପାଳ ଙ୍କ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ। ୨ କର୍ମଚାରୀ ଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ ସହିତ…

କରୋନା ଯୋଗୁଁ ସମଗ୍ର ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାରେ ଗଣପର୍ବ ନୂଆଁଖାଇ ଫିକା

Posted by - August 23, 2020 0
 ସମ୍ବଲପୁର:ଆଜି ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗଣପର୍ବ ନୂଆଁଖାଇ । ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମାଁ ସମଲେଶ୍ୱରୀଙ୍କଠାରେ ବ୍ରହ୍ମପୁରା ମନ୍ଦିରରେ ପଣ୍ଡିତ ମହାସଭାରେ ଧାର‌୍ୟ୍ୟ ବିଶୁଦ୍ଧ ତୁଳା ଲଗ୍ନରେ ପୂର୍ବାହ୍ନ…

Leave a comment

Your email address will not be published.