ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ୟା ପଚାରି ବୁଝିଲେ ବିଧାୟକ

1258 2

ବରୀ୦୭/୦୩ :- (ସ୍ନେହଂଶୁ ଶେଖର ମହାନ୍ତି)ବରୀ ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ନାୟକ ଆଜି ବରୀ ବ୍ଲକ୍ ବୋଦୁଅ ପଞ୍ଚାୟତ ଗ୍ରସ୍ତ କରି ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ । ଏହି ପଞ୍ଚାୟତର ବହୁ ଲୋକ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟ, ବିଧବା ଭତ୍ତା, ପାଇପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ତଥା ପଞ୍ଚାୟତର ମୁଖ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇଛି । ବ୍ଲକ୍ କି ତହସିଲ ଯିବାର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ତନ୍ତୀଘାଇ ନଦୀ ଏରଡ଼ା ଓ ବୋଦୁଅକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ଚିଙ୍ଗୁଡିଆ ନାଳ ଉପରେ ପକ୍କା ପୋଲ ନିର୍ମାଣ କରିବା, ପଞ୍ଚାୟତରେ ଏ.ଏନ୍.ଏମ୍ ଦିଦି ନଥିବାରୁ ଲୋକମାନେ ନାହିଁ ନଥିବାର ଅସୁବିଧା ସଂପର୍କରେ ଲୋକମାନେ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ । ଖୁବ୍ କମ୍ ଦିନ ଭିତରେ ଏସବୁ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ କରା ଯିବାର ପ୍ରତିଶୃତି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିଧାୟକ ସମୟରେ ଏହି ବରୀ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ବହୁ ବିକାଶ ଘଟିଛି ରାସ୍ତାଘାଟ, ବହୁ ପୋଲ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି, ଯଥା ଏ ଅଞ୍ଚଳର ଚଟୁମାରୀ-ବନ୍ଧପଡା ସେତୁ, କନ୍ତିଆ-ଘଟିଆଳୀ ସେତୁ, ବରିଲେ ଠାରୁ ମଲ୍ଲୀପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନଦୀ ବନ୍ଧ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲୁ ରହିଅଛି ବୋଲି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ବରୀ ବ୍ଲକ୍ ବିଜେଡି ସଭାପତି ସେକ୍ ସଫିକ୍ଉଦ୍ଧିନ୍, ପୁର୍ବତନ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଭାରତୀ ବେହେରା, ନୀଳମଣୀ ସାମଲ, ବୀର କିଶୋର ଧଳ, ଜ୍ଞାନରଞ୍ଜନ ଧଳ, ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ଧଳ, ଦେବକାନ୍ତ ରାୟ, ସମିତିସଭ୍ୟ ଖଗେଶ୍ୱର ଜେନା, ରଘୁନାଥ ଧଳ, ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ଧଳ, ଦେବାନନ୍ଦ ସାମଲ, ବିରଜା ପ୍ରସାଦ ଧଳ ଓ ପଞ୍ଚାୟତର ବହୁ ଜନସାଧରଣ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ରିପୋର୍ଟ-

Related Post

ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ଦିବସ ପାଳିତ

Posted by - October 11, 2021 0
ନବରଙ୍ଗପୁର:( ବେଣୁ ଗୋପାଳ ରାଓ )ସ୍ଥାନୀୟ ନବରଙ୍ଗପୁର ବ୍ଳକ୍ ତାରାଗାଁ ସ୍ଥିତ ରଶ୍ମି ରଞ୍ଜନ ସିଦ୍ଧାଶ୍ରମରେ ଆଶ୍ରମ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଜଗତ ଗୁରୁ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ସ୍ବାମୀ ରଶ୍ମି…

ହାଇସ୍କୁଲ ପଡ଼ା ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ସାମ୍ନାରେ ବାଇକ ଧକ୍କାରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ପୋଲିସ କଲା କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

Posted by - October 28, 2022 0
ଟିଟିଲାଗଡ଼ : (ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ନାୟକ) ଟିଟିଲାଗଡ଼ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ସାମ୍ନାରେ ହୋଇଥିବା ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶୀକାର ହୋଇ ଆଇ ନାତି ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ, ଆଈ…

ଦୀର୍ଘ ୩ ବର୍ଷ ଧରି ପିଜି ପରୀକ୍ଷାରୁ ବଞ୍ଚିତ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ପୁଣିଥରେ ଭେଟିଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ 

Posted by - July 29, 2021 0
ଯାଜପୁରଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ଦଶରଥପୁର ବ୍ଲକ ଅଧିନସ୍ଥ ଚିତାଳ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ପି ଜି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ୨୦୧୭–୧୮ ରେ ନୂଆକରି ପିଜି ଖୋଲିଥିବା ଚିତାଳ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଫିଜିକ୍ସ ଏବଂ ଓଡ଼ିଆରେ ନାମ ଲେଖାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରତିବର୍ଷ ୩୨ଜଣ ଲେଖାଏଁ ନାମ ଲେଖାଇ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଯାଏ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାରୁ ବଂଚିତ ହେଉଛନ୍ତି ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ । ମୋଟା ଅଙ୍କର ପଇସା ନେଇ ଆଡ୍ମିସନ ଦେଇଥିବା କଲେଜ କିନ୍ତୁ ଏବେ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଦୋଷଦେଇ ପିଲା ମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହ ଖେଳ ଖେଳୁଛନ୍ତି । ପୁର୍ବରୁ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲାIମାତ୍ର କୌଣସି ସୁଫଳ ନମିଳିବାରୁ ପୁନର୍ବାର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟି ସମସ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ସହ ନ୍ୟାୟ ଭିକ୍ଷା କରିଥିଲେ  ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସେମାନଙ୍କୁ ତିନି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ତଦନ୍ତ କରି ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

There are 2 comments

  1. I was looking for another article by chance and found your article safetoto I am writing on this topic, so I think it will help a lot. I leave my blog address below. Please visit once.

Leave a comment

Your email address will not be published.