ଗୁରୁବେଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଦୁଇଟି ହାତୀ କୁ ହତ୍ୟା

368 0

କେନ୍ଦୁଝର :(ସୀତାରାମ ଦୀକ୍ଷିତ )ଯୋଡ଼ା ବନପାଳ ଅଧିନସ୍ତ ଗୁରୁବେଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଦୁଇଟି ହାତୀ କୁ ହତ୍ୟା। ଗୋଟିଏ ମାଈ ହାତୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଟି ଦନ୍ତା ହାତୀ। ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ହତ୍ୟାକାରୀ ମାନେ ଦନ୍ତା ହାତୀ ର ଦାନ୍ତ କାଟି ନେଇଛନ୍ତି।

ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ରେ କେନ୍ଦୁଝର ଡିଏଫଓ ସଦଳ ବଳେ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ହାତୀ ଦ୍ବୟ ର ମୃତ୍ୟୁ ବିଷ ପ୍ରକ୍ରିୟା ରେ କିମ୍ବା ବିଦ୍ୟୁତ କରେଣ୍ଟ ରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।ଏହି ହାତୀ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ମାଈ ଓ ଗୋଟିଏ ଅଣ୍ଡିରା ହାତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ରହିଛି । ତେବେ ହାତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଅଣ୍ଡିରା ହାତୀର ଦାନ୍ତକୁ କାଟିନେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ଶନିବାର ରାତିରେ ହାତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଆଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରିଛି ବନ ବିଭାଗ । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ବନ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ  ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।

Related Post

ଚାରିଛକ ଶିକ୍ଷକ କଲୋନୀରେ ୭୫ହଜାର ଟଙ୍କା ସହ ୩ ଭରି ସୁନା ଲୁଟ୍

Posted by - October 13, 2021 0
ବୌଦ୍ଧ: ୧୩/୧୦( ଚିତରଂଜନ ସିଂ)  ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଣାକଟକ ଥାନା ଚାରି ଛକ ସ୍ଥିତ ଏସବିଆଇ ଶାଖା ନିକଟରେ ଥିବା ଶିକ୍ଷକ କଲୋନୀରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର…

ଜାଲ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦେଇ ଅର୍ଥ ଲୁଟୁ ଥିବା ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ କୁ ଧରିଛି ଯାଜପୁର ପୋଲିସ

Posted by - August 7, 2022 0
ଯାଜପୁର :(ଆନନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ )ଜାଲ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦେଇ ଅର୍ଥ ଲୁଟୁ ଥିବା ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ କୁ ଧରିଛି ଯାଜପୁର ପୋଲିସ। ଏହି ଘଟଣା ରେ…

Leave a comment

Your email address will not be published.