Breaking News
2:05 pmତେଲ ରେଟ କମିବାରୁ କମିଲା ବସ ଭଡା ,ସାଧାରଣ ବସରେ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୩ ପଇସା ହ୍ରାସ, 2:04 pmପାରାଦୀପ ରେ ଫାଟିଲା IOCL ତେଲ ପାଇପ ,ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ରେ ପହଞ୍ଚିଲେ IOCL ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ, ପ୍ରଚୁର ମାତ୍ର ରେ ତେଲ ବହି ପାଣି ରେ ମିଶୁଚି 1:58 pmଭୁବନେଶ୍ବର: ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ବିଧାନସଭା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ଆଜିଠାରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ଆରମ୍ଭ 10:45 pmଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର ରଥରୋଡରେ ପୁଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବଡ଼ଭାଇକୁ ହାଣିଲା ସାନଭାଇ। ଖଣ୍ଡା ଆକ୍ରମଣରେ ବଡ଼ଭାଇ ଗୁରୁତର। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି। 10:44 pmଭୁବନେଶ୍ବର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିରାଜ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ। ୬୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ବିରାଜ ଦାସ। କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି।

କେନ୍ଦୁଝର ଓ ଚମ୍ପୁଆ ବସ ମାଲିକ ସଂଘ ର ବିବାଦ ଚରମ ସୀମାରେ ,ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ରେ ଯାତ୍ରୀ ହନ୍ତସନ୍ତ

1266 0

ଯାଜପୁର:ଆଜି ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଠାରେ କେନ୍ଦୁଝର ସଂଘର ୫ଟି ବସକୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ବସ ମାଳିକ ସଂଘର କେତେକ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଅଟକାଇ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବସରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଜି ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଖରା ଓ ଗରମ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରୁ ପିଲାଛୁଆକୁ ଧରି ଆସିଥିବା ଶତାଧିକ ଯାତ୍ରୀ ନାହିଁ ନଥିବା ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା ଭୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତ ବସ ମାଲିକଙ୍କ ଉପରେ ଏଭଳି ଅମାନୁସିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ମହଲରେ ନାପସନ୍ଦ କରାଯିବା ସହିତ ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେଇଥିବା ମାଲିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରାଯାଇଛି। ବସରୁ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦେବା ଘଟଣା ଗତକାଲି ଠାରୁ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ଚାଲୁ ରହିଛି। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବସ ମାଲିକ ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେଇ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାଜରାସ୍ତାରେ ହଇରାଣ କରୁଥିବା ‌ବେଳେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ଆଇନଗତ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରବାକୁ ଭୟ କରୁଛି ବୋଲି ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ମହଲରେ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଛି।

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Related Post

ଟିଟିଲାଗଡ ସହରକୁ ପଡୋଶୀ ସହରରୁ ଆସୁଛି ଚୋରାରେ ଡୁପ୍ଲିକେଟ ବିଦେଶୀ ମଦ, ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି ଖେଳ, ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଦୃଷ୍ଟି ପଡୁ

Posted by - May 24, 2022 0
ଟିଟିଲାଗଡ:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ନାୟକ)  ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାର ସର୍ବ ବୃହତ ସବ ଡିଭିଜନ ହେଉଛି ଟିଟିଲାଗଡ । ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରମୁଖ ରେଳ ଜଙ୍କସନ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ। ଏଠାରୁ…

Leave a comment

Your email address will not be published.