ସମଲିଙ୍ଗୀ ସଂପର୍କ ଖୁଲାସା ପରେ ଦୂତିଙ୍କୁ ପରିବାରର ବିରୋଧ ପ୍ରସଙ୍ଗ,ମାଆ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଦୋଷ ଦେଲେ ଦୂତି,ମୋତେ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିଲେ

1192 0

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୧|୫: ଦେଶର ଏକନମ୍ବର ଦୌଡ ରାଣୀ ଦୁତୀ ଚାନ୍ଦଙ୍କ ସମିଲଙ୍ଗୀ ସଂପକର୍କୁ ନେଇ ଥମୁନି ଚର୍ଚ୍ଚା । ତେବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ଟାଣିଛନ୍ତି ଦୁତୀ ଚାନ୍ଦ । ସମଲିଙ୍ଗୀ ସଂପର୍କ ନେଇ ନିଜେ ଦୂତୀ ଖୁଲାସା କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଗତକାଲି ଠାରୁ ଜୋର ଧରିଛି ଚର୍ଚା । ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ତାଙ୍କୁ ଫସଯାଇ ଟଙ୍କା ହଡପ କରିବା ପାଇଁ  ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରାଯାଇଥିବା ଦୂତୀଙ୍କ ବାପା ମା’ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।  ଦୂତୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ପରିବାର ଲୋକ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଅପରପକ୍ଷରେ ଦୂତୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ବାପା ମାଙ୍କ ଆଶଂକା ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ଦୂତୀ ନାପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

ସମଲିଙ୍ଗି ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଂଗରେ ଦୂତୀଙ୍କ ଖୁଲାସାପରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ତାଙ୍କ ଖେଳ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ନାହିଁ ବୋଲି ଦୂତୀ କହିଛନ୍ତି । ଟୋକିଓଠାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଟୁଏଣ୍ଟି-ଟୁଏଣ୍ଟି ଅଲମ୍ପିକ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତିକୁ ଏହି ବିବାଦ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଦୂତୀ କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ବୟସ ୧୮ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ । ତା ଛଡା ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ମା ବାପାଙ୍କ ଝିଅ ଯେତିକି ନୁହନ୍ତି ତାଠାରୁ ଅଧିକ ଏବେ ସେ ଦେଶର ଓ ରାଜ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତି । ତେଣୁ ରାଷ୍ଟ୍ର ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ସମାଲୋଚନା କରିବାର ଅଧିକାର କାହାର ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଦୃତୀ କହିଛନ୍ତି ।

ବଡ଼ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସେ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ମୋ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ମୋତେ ସବୁ ବେଳେ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିଲେ ଓ ମୋତେ ବଦନାମ କରିବାକୁ ସବୁବେଳେ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ପରିବାର ପ୍ରତି ଜଣେ ଝିଅ ଭାବେ ଯେତିକି କର୍ତ୍ତବ୍ୟ, ମୁଁ କରିଛି। ଗାଁରେ ୩ ମହଲା କୋଠା କରିଛି, ଭଉଣୀକୁ ଗାଡ଼ି ଦେଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

Related Post

ଜନସଂଖ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆଇନ ପାଇଁ ଦସ୍ତଖତ ଅଭିଯାନ

Posted by - December 22, 2022 0
ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର:(ଅଜିତ କୁମାର ପୁଜାହାରୀ)ଜନସଂଖ୍ୟା ସମାଧାନ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲା ଶାଖା ତରଫରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ଲକ ଛକରେ ଏକ ସାମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି…

Leave a comment

Your email address will not be published.