ନବୀନ ନିବାସ ଆଗରେ ଦେବାଶିଷ ସମର୍ଥକଙ୍କ ନାରାବାଜି

1395 0

ଭୁବନେଶ୍ବର : ବରୀ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡି ଟିକେଟ କାହାକୁ ମିଳିବ? ସେ େନଇ ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆେଲାଚନା ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ନବୀନ ନିବାସ ସାମ୍ନାରେ େନତାମାେନ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ବିେଶଷକରି ଦୁଇ ନାୟକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଳ କଷାକଷି ଆରମ୍ଭ େହାଇଯାଇଛି।

ଗତକାଲି ବିଜେଡି ରାଜ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ବିଜୟ ନାୟକଙ୍କ ଶତାଧିକ ସମର୍ଥକ ନବୀନ ନିବାସ ଆସିଥିଲେ। ଏଥରକ ଟିକେଟ ଶ୍ରୀନାୟକଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ନେଇ ନାରାବାଜି କରିଥିଲେ। ଆଜି ବରୀ ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ନାୟକଙ୍କ ଅଳ୍ପ କେତେଜଣ ସମର୍ଥକ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନବୀନ ନିବାସ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଥିଲେ। ଆଜି ବାଲିଆ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ବିଜେଡି ସଭାପତି ଅଭିନ୍ନ କୁମାର ଜେନାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଶତାଧିକ ସମର୍ଥକ ନବୀନ ନିବାସ ଆସି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଜୟ ଜୟକାର କରିବା ସହ ଦେବାଶିଷଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ। ଏବେ ନବୀନଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି କାହା ସପକ୍ଷରେ ଯାଉଛି, ତାହା ଉପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ରହିଛି।

Related Post

ଭାରତର ୨ବିମାନକୁ ଖସାଇବା ସହ ଜଣେ ପାଇଲଟଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ସୈନ୍ୟ ଗିରଫ କରିଥିବା ଦାବି କଲା ପାକିସ୍ତାନ, ଭରତର ଅସ୍ବୀକାର

Posted by - February 27, 2019 0
ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ପିଓକେରେ ଗତକାଲି ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକରିବାପରେ ଆଜି ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ବଡ଼ଗାମରେ ବାୟୁ ସେନାର ଏକ ଲଢ଼ୁଆ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ପରଠୁ…

ନନ୍ଦନ ବନ ର ୧୨୪.୮୬ ଏକର ରେ ବେଆଇନ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ କୁ ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମ ରେ ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ ବିଭାଗ..

Posted by - December 12, 2021 0
ହରଭଙ୍ଗା :(ଚିତ୍ତରଂଜନସିଂ)ହରାଭଙ୍ଗା ବ୍ଲକ ବୌଦ୍ଧ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଗକୁ ହେବାକୁ ଥିବା ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ର ନନ୍ଦନ ବନ ର ୧୨୪.୮୬ ଏକର ରେ ହୋଇଥିବା ବେଆଇନ…

Leave a comment

Your email address will not be published.