Breaking News
12:10 amରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ରେ ୩୨ ଟି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ମଞ୍ଜୁରୀ,ପାନୀୟ ଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପ ସହ ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସୂଚନା 12:06 amଦୈନିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ : ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ 12:06 amଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିକ୍ରମା ପ୍ରକଳ୍ପ ବିବାଦ ନେଇ ଏଏସ୍‌ଆଇ ଅଧୀକ୍ଷକ କହିଲେ- ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଚତୁଃପାର୍ଶ୍ୱରେ ପୂରାତନ କୀର୍ତ୍ତିରାଜି ଭରି ରହିଛି। ଏ ସଂପର୍କରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଜଣାଇଛି। ଯେବେ ବି ଆମେ ଏଠି ଖନନ କରିବା କୀର୍ତ୍ତିରାଜି ମିଳିବ ହିଁ ମିଳିବ। ରାଜ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲା ବେଳେ ଅନେକ ଥର କହିଛି 12:03 amକବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ଥାନା ଖଜାପଲ୍ଲୀ ପଞ୍ଚାୟତର ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବିଷୋୟୀ (୫୬)ଙ୍କୁ ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ କାର୍‌ରୁ ଟାଣିଆଣି ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା 3:31 pmପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେଲା ମା’ ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ଭବ୍ୟ ମନ୍ଦିର,ମୁଖ୍ୟପୁରୋଧା ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଧର୍ମଶାଳା: ଏକତରଫା ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଯୁବକର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ; ଗାଁ ମନ୍ଦିର ନିକଟକୁ ଡାକି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭୁଜାଲିରେ ହାଣିବା ପରେ ନିଜକୁ ବି ହାଣିଲା, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବତୀ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର, ଆକ୍ରମଣକାରୀ ଯୁବକ ଧର୍ମଶାଳା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

781 0
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Related Post

ସଟ୍ ଡ଼ାଉନ ‘‘ଗୁଜବ’’: ବିବ୍ରତ ନ ହେବାକୁ ଏସ୍ଆରସିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ,କେବଳ ଶନିବାର ଏବଂ ରବିବାର ହେବ ସଟ ଡାଉନ

Posted by - June 9, 2020 46
ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆଜି ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଗୁରୁବାର ଠାରୁ ରବିବାର ୪ ଦିନ ସଟ ଡାଉନ ହେବ ବୋଲି ଯେଉଁ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର ହୋଇଥିଲା ସେଥିରେ…

ବଦଳିଲା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି, ସାମୟିକ ସ୍ଥଗିତାଦେଶ ଜାରି କଲେ ସରକାର

Posted by - January 2, 2022 0
ଭୁବନେଶ୍ବର :(ନରେନ୍ଦ୍ର ନେଗୀ ଙ୍କ ସହ ଅର୍ଜୁନ ପଟ୍ଟନାୟକ)ଜାନୁୟାରୀ ୩ ତାରିଖ ଦିନ ସମସ୍ତ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି କୁ ସରକାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମୟିକ ଭାବରେ…

Leave a comment

Your email address will not be published.