Breaking News
12:38 amଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ନାରାୟଣପାଟଣା ବ୍ଲକରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସିଆରସିସି ଏସ କିଶାନ କୁମାର। ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଗିରଫ 12:36 amପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସାମ୍ନାରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ,ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼,ଗୁଳମାଡ଼ରେ ଶ୍ରୀଲୋକନାଥ ସେବାୟତ ଗୁରୁତର 12:35 amସହାରାଞ୍ଚଳ ବିକାଶରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସହଭାଗୀତାରେ କ୍ଷୀପ୍ର, ବ୍ୟାପକ ରୂପାନ୍ତରଣକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା 2:45 pmଓଡ଼ିଶାରେ ଖାଲି ହୋଇଥିବା ୩ଟି ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି,ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆସନ୍ତା ୩୧ ହେଉଛି ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲର ଶେଷ ତାରିଖ 5:42 pmବଲାଙ୍ଗିର ସହରର ଜନଗହଳି ଆର୍‍ଟିଓ ଅଫିସ୍‍ ଛକରେ ସିରିଜ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ନେଇ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ,ଦୁର୍ଘଟଣା ନୁହେଁ ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ମୁତାବକ ହତ୍ୟା: ଏସ୍‌ପି

ବରୀ ପୋଲିସ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାଶନର ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ତଦାରଖ

763 0

ବରୀ :(ସ୍ନେହାଂଶୁ ଶେଖର ମହାନ୍ତି)ଲକଡାଉନ କୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ବରୀ ପୋଲିସ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାଶନ ଦିନ ରାତି ଏକ କରିଦେଇଛି ।ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳାର ତଦାରଖ କାରିବା ସହ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଇବା ଓ ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱ । ଏଭଳି ସ୍ଥଳେ ଲକଡାଉନ ସାମୟରେ କିଛି ଆମାନିଆଙ୍କ ପାଇଁ ପୋଲିସ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନ କଠୋର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଛି । ତଥାପି ସେମାନେ ଚେତୁନାହାନ୍ତି ।

ସେମାନକୁ ସଚେତନ କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ବାଟକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ବରୀ ପୋଲିସ ଆଜି ସକାଳୁ ବରୀ ବଜାର ଉପରେ ଚେକିଂ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲା ଏଥିରେ ବଜାରକୁ ବାଇକ ନେଇ ଆସିଥିବା ଲୋକେ ଯିଏ ହେଲମେଟ କିମ୍ବା ମୁହରେ ମାସ ନ ବାନ୍ଧି ଆସିଛି ସେମାନଙ୍କୁ ସଚେତ କରିବା ସହ ଅମାନିଆଙ୍କୁ ଗାଡି ଅଟକାଇ ଜୋରିମାନା ଆଦାୟ କରୁଥିବାର ନଜରକୁ ଆସିଥିଲା

ସେହି ସ୍ଥାନରେ ବରୀ ତହସିଲ ଦାର ସରୋଜ କାନ୍ତ ନାୟକ , ବରୀ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମାର୍କଣ୍ଡ ମିଶ୍ର ଙ୍କ ସମେତ ବରୀ ର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ମନେ ଉପସ୍ଥିତି ଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା ।

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Related Post

କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ଦୃଘଟଣା ସବୁ ଦିନ ଲାଗି ରହୁଛି

Posted by - August 3, 2020 364
ବଡ଼ବିଲ:(ସୀତାରାମ ଦୀକ୍ଷିତ)କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ଦୃଘଟଣା ସବୁ ଦିନ ପରି ଲାଗିରହୁଛି।ବାରମ୍ବାର ଖବର ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ତଦନ୍ତ ନ ହେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଶୂନ ହେଉଛି।କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାର…

ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଶାଖା ପରିସରରେ ମିଳିତ ବୈଠକ

Posted by - August 27, 2020 0
ବିଞ୍ଝାରପୁର:ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବିଞ୍ଝାରପୁର ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଶାଖା ପରିସରରେ ଆଜି ବ୍ରାଞ୍ଚ ମ୍ୟାନେଜର ଗୋପବନ୍ଧୁ ନନ୍ଦୀ ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ରେ ବ୍ରାଞ୍ଚ ର ସମସ୍ତ…

Leave a comment

Your email address will not be published.