Breaking News
2:05 pmତେଲ ରେଟ କମିବାରୁ କମିଲା ବସ ଭଡା ,ସାଧାରଣ ବସରେ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୩ ପଇସା ହ୍ରାସ, 2:04 pmପାରାଦୀପ ରେ ଫାଟିଲା IOCL ତେଲ ପାଇପ ,ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ରେ ପହଞ୍ଚିଲେ IOCL ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ, ପ୍ରଚୁର ମାତ୍ର ରେ ତେଲ ବହି ପାଣି ରେ ମିଶୁଚି 1:58 pmଭୁବନେଶ୍ବର: ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ବିଧାନସଭା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ଆଜିଠାରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ଆରମ୍ଭ 10:45 pmଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର ରଥରୋଡରେ ପୁଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବଡ଼ଭାଇକୁ ହାଣିଲା ସାନଭାଇ। ଖଣ୍ଡା ଆକ୍ରମଣରେ ବଡ଼ଭାଇ ଗୁରୁତର। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି। 10:44 pmଭୁବନେଶ୍ବର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିରାଜ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ। ୬୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ବିରାଜ ଦାସ। କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି।

ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁକୁ ଅଭୁତପୂର୍ବ ସମର୍ଥନ: ଘଣ୍ଟି, ତାଳି ଓ ଥାଳି ବଜାଇ ଉତ୍ସାହିତ କଲେ ଓ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ ସଚେତନ ନାଗରିକ

271 0
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Related Post

ବିଜେଡ଼ି ର ୬୩ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନ : ବ୍ରହ୍ମପୁର- ବିକ୍ରମ କୁମାର ପଣ୍ଡା ଛତ୍ରପୁର- ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଗୋପାଳପୁର- ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଦିଗପହଣ୍ଡି- ସୂର୍ଯ୍ୟନାରାୟଣ ପାତ୍ର ମୋହନା- ପୂର୍ଣ୍ଣବାସୀ ନାୟକ ଚିକିଟି- ଉଷା ଦେବୀ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି- କଲ୍ୟାଣୀ ଗଜପତି ନବରଙ୍ଗପୁର- ସର୍ବେଶ୍ବର ଦାନି ଉମରକୋଟ- ସୁବାସ ଗଣ୍ଡ ଝରିଗାଁ- ଡାବୁଗାଁ- ମନୋହର ରନ୍ଧାରି କୋଟପାଡ- ପଦ୍ମିନୀ ଦିଓ୍ବାନ ମାଲକାନଗିରି- ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା- ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାକା ନୂଆପଡା- ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଢୋଲକିଆ ଖରିଆର- ଲାଞ୍ଜିଗଡ- ଜୁନାଗଡ- ଦିବ୍ୟଶଙ୍କର ମିଶ୍ର ଧର୍ମଗଡ- ଭବାନୀପାଟଣା- ଦୁଷ୍ମନ୍ତ ନାୟକ ନର୍ଲା- ଭୁପେସ ସିଂ କୋରାପୁଟ- ରଘୁରାମ ପାଡଲ ଗୁଣୁପୁର- ରଘୁନାଥ ଗମାଙ୍ଗ ବିଷମକଟକ- ଜଗନ୍ନାଥ ସାରକା ରାୟଗଡା- ଲାଲବିହାରୀ ହିମିରିକା ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର- ପ୍ରଭୁ ଜାନି ଜୟପୁର- ରବି ନାରାୟଣ ନନ୍ଦ ପଟାଙ୍ଗି- କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି- ଅଜୟ ଦାସ ବ୍ରଜରାଜନଗର- ପଦ୍ମନାଭ ବେହେରା ଝାରସୁଗୁଡା- ନବକିଶୋର ଦାସ

Posted by - March 18, 2019 0
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Leave a comment

Your email address will not be published.