CAA, NRC, NPR ବିରୋଧରେ ରାଜଧାନୀରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତୃତ୍ବରେ ଗର୍ଜିଲେ ବିରୋଧୀ । କଂଗ୍ରେସ ଭବନ ଓ ରାମମନ୍ଦିର ଛକରୁ ବାହାରିଥିଲା ବିରୋଧୀଙ୍କ ବିଶାଳ ରାଲି । ଏହି ମହାମେଳିରେ କଂଗ୍ରେସ, ବାମଦଳ ସହ ୧୮ଟି ସଂଗଠନ।

253 0
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Related Post

ସମର୍ଥକମାନଙ୍କ ଗହଣରେ ଆସି ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରୁଛନ୍ତି ନେତା

Posted by - April 3, 2019 0
ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଜାରି ରହିଛି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ। ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ, ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଓ କଂଗ୍ରେସର…

୧୨ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବାଲିଯାତ୍ରା।୮ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ।ଷ୍ଟଲରେ ପଲିଥିନ ମନା।।।।।ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରେ ଏବେ ଲିଙ୍ଗରାଜ ପାଳି, ଉଚ୍ଛେଦ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମାପଚୁପ।।।।ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ଆର୍ମି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଅଣଓଡ଼ିଆ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ମଧ୍ୟକୁ ଜବରଦସ୍ତ ଧସେଇ ପଶିବା ଯୋଗୁଁ ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି । ଷ୍ଟେସନରେ ଲାଠିମାଡ।।।।।।୨୦ ବର୍ଷ ଶାସନ ପରେ ସରକାରଙ୍କର 5T ମନେପଡ଼ିଲା, ଏହି ହାୱା ମାସେ, ଦୁଇ ମାସରେ ଥଣ୍ଡା ହୋଇଯିବନି ତ?: ଅପରାଜିତା ।।।।। ଓଡ଼ିଶାରେ ବଢିଛି ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗତିବିଧି , ୫ଟି ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ସୁରକ୍ଷା ବଢିବ।।।।।ହାପି ବାର୍ଥ ଡେ, ନବୀନଙ୍କୁ ଚାଲିଲା ୭୪,ଫୋନି ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ।।।।।ବିହାରୀ ଯୁବକଙ୍କ ଉତ୍ପାତ, ଆଇଜି ପାର୍କରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ, ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ପିଟିଲେ, ଉଠାଇ ନେଲା ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍।।।।।।ରାଉରକେଲା:ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଦୁଇ ମହଲାରୁ ଖସିପଡ଼ି ଯୁବକ ଗୁରୁତର। ।।।।ଭୁବନେଶ୍ୱର:ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସହ ସେଲ୍‌ଫି ଉଠାଇ ଆଇଆଇସି ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ୍। ,୨୧ଟି ପ୍ରମୁଖ ବଡ ରାଜ୍ୟରୁ ଓଡିଶାର ସ୍ଥାନ ତଳଆଡୁ ତୃତୀୟ ,୫୭ % ପିଏଚସିରେ ନିୟମିତ ଡାକ୍ତର ନାହାନ୍ତି: ବିଜେପି। ,ପାଲଘର – ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପାଲଘରରେ ଏକ କୋଠାଘର ଭୁଶୁଡି ପଡିଛି । ଏକ ୪ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ କୋଠା ଘର ଭୁଶୁଡିପଡିଛି। ଏକ ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

Posted by - October 16, 2019 0
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Leave a comment

Your email address will not be published.